| lovemyname a întrebat:

De cateva zile imi miroase gura a aspirina(asa mi-a spus mama), de la ce poate fi pentru ca eu ma spal in fiecare dimineata pe dinti cu pasta Colgate 3D White, si nu imi mirosa gura, poate fi de la stomac? am niste cari, pote fi din cauza lor? si am o masea stricata, poate fi de la ea?
Eu sunt speriat sa nu fie diabet pentru ca asa am auzit, imi puteti spune de la ce este? stomac, diabet?
Mutlumesc Frumos!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Nu miroase gura a aspirina - mai departe cade tot ce ai scris - nu exista

| Meryem027 a răspuns:

De la carii, viziteaza un dentist si spala-te pe dinti de cel putin 3 ori pe zi! Foloseste, de asemenea, ata dentara! Succes!

| NewLife18 a răspuns:

O infectie in gura, carii, trebuie sa te speli de 3 ori pe zi nu 1.stai linistit nu cred ca e ceva rau incat sa te ingrijorezi tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatul meu este sa mergi la un specialist, chiar daca ar fi diabet nu te poti ascunde de el si dc este e mai bine sa stii decat sa se agraveze.