| AleAnyo a întrebat:

Eu mi-am facut contul pe o adresa de mail, dar vreau sa mi-o schimb. Cum pot sa-mi schimb contul de pe adresa pe care o am acum, pe alta adresa? PLZ!

Răspuns Câştigător
| Alecsyyya a răspuns:

Buna! Ca sa iti schimbi adresa de mail, si sa ai contul pe alta adresa, trebuie sa dai la "editare date logare". Acolo o sa-ti apara adresa actuala, si sub ea o sa-ti apara "introdu noua adresa de email". Introduci noua adresa, dai logout, astepti putin, si intri pe TPU si te loghezi (o sa scrii noua ta adresa de mail). Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa-l schimbi din Editare date logare/Editeaza, in fereastra 1 ai adresa de email folosita pana acum, in fereatra 2 introduci noua adresa si in a treia introduci parola contului si dai Modifica. Dupa aceea, daca vrei, poti sa-ti schimbi si parola de la Editeaza parola. Succes si numai bine!

| enisting a răspuns:

Poi destul de simplu mergi la editare date logare si pur si simplu schimbi adresa de mail.
DACA ESTE VORBA DESPRE UN CONT DE PE TPU