| Chirita_Rodica_Stefania_1999 a întrebat:

vreau sa imi securizez cumva contul de facebook. Ma puteti ajuta cu sugestii va rog? Dau FUNDA celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai iti pui o parola cat mai buna!
Sau mai stiu alta metoda care securizeaza tot calculatorul!
Un anti-virus bun si un program care ascunde Ip-ul!
Sper ca te-am ajutat!:*
Funda?:*

4 răspunsuri:
| Plankton a răspuns:

Buna, nu prea ai ce securiza, poti bloca accesul persoanelor necunoscute (care nu sunt la prieteni) pentru a nu iti vedea pozele, informatiile si ce mai sunt pe acolo.

| CeltiCraiN2 a răspuns:

Buna, daca vrei sa ti-l securizezi nu prea ai cum doar daca nu dau la nimeni id is parola de la mess/facebook, sa nu dai accept la straini, unii pot vinde niste produse si daca iti pune si tie pe wall poze cu acele produse politia va interveni

| ikEr98 a răspuns:

Buna. Te ajut eu cum il poti securiza. Urmeaza pasii : la settings - security - code generator (english). la setari - scuritate - cod generator. Si dupa iti cere numarul de telefon ca sa iti vina un cod, dupa ce ti-a venit codu pe telefon il introduci acolo. Bafta, o zi frumoasa

| stlucian a răspuns:

Vezi aici:
http://videotutorial.ro/......ial-video/
mai jos si video:D