| Izabella97777 a întrebat:

Hey! vreau si eu sa-mi modific pozele cu ajutorul acestui program http://pizap.com/ mai exact vreau de exemplu cand imi pun o poza sa estompez celelalte lucruri care nu vreau sa se vada cei care stiti la ce ma refer imi puteti spune si mie pas cu pas ce as putea face. funda![:x]
P. S daca stiti alt program de modificat poze (nu vreau programe sa pun rame sau sa-mi pun poza in anumite peisaje)as vrea ceva tot cu efecte alb-negru, estompari etc.multumesc!

1 răspuns:
| kiddoeraxus a răspuns:

Renumitul Adobe Photoshop CS 4, 5, 6 sau cu Paint ( cel din windows).
In pizap nu stiu.