| JammyBrooks a întrebat:

Hi all! de ce nu pot sa intru pe mess sau facebook? zice sa verific conexiunea la net. ce pot sa fac?P.S:am internet prin wireless. va rog ajutati-ma si promit ca dau fundița si vot! multumesc anticipat Delia:-)

4 răspunsuri:
| abubusd a răspuns:

Intra in start->control pannel-> si acolo cauta internet connection... verifica daca esti conectat la internet si daca nu esti conecteaza-te, daca iti arata ca esti deconecteaza-te si mai conecteaza-te o data... Uneori ajuta sa it restartez router-ul de internet. Succes big grin

| JammyBrooks explică:

Am facut asta...dar nu merge

| SAMM0603 a răspuns:

Buna, acum am si eu problema asta. Tu cum ai rezolvat-o? Plz help!

| JammyBrooks explică:

Nu am rezolvat-o.e tot asa