| CEstLaVie a întrebat:

Nu pot sa intru pe mess imi zice sa verific conexiunea la internet, dar daca intru pe alt id imi intra.de ce?

10 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Regleaza data si ora la pc si apoi da un restart pc ->intra pe messenger.

| CEstLaVie explică (pentru neluL):

Nu merege

| neluL a răspuns (pentru CEstLaVie):

In e-mail ce eroare iti da? Ramane data si ora setata? Fa-mi un print screen.

| jmenaru a răspuns:

Se prea poate ca parola sau userul sa fie scrise gresit.verifica atent.sa nu ai caps lock activat. daca zici ca merge pe alt id...sigur acel id nu este scris corect sau parola este gresita.totusi se poate sa fie si eroare din program.in acest caz iti recomand sa-l dezinstalezi si sa-l instalezi din nou. daca ai avut norocul sa iei vreun virus...problema ar putea persista. daca ai un antivirus instalat iti recomnd sa scanezi tot sistemul inainte de a-l dezinstala si instala din nou.Bafta!

| jmenaru a răspuns:

Incearca sa te loghezi si pe yahoo.com cu acele date... evzi daca acolo merge. daca nu merge nici acolo ceva e gresit parola sau user. daca acolo merge problema este de la messenger

| pozeanimate a răspuns:

multi au avut probleme de genu asta
recupereaza id prin intrebarile secrete sau email alternativ sau mobil
daca nu ai astea..renunta ca nu faci nimic, creaza un alt id

| LollypopMe a răspuns:

Pe mail poti intra?
Raspunde-mi la intrebarea asta ca sa stiu ce sa-ti raspund

| CEstLaVie explică (pentru LollypopMe):

Nu, nici pe mail nu pot intra

| LollypopMe a răspuns (pentru CEstLaVie):

Poate nu ai mai intrat de ceva vreme pe cont. asa mi s-a intamplat si mie.
Si mi-am facut cont nou

| nightrosesred a răspuns:

Buna si mie mi sa intamplat...si era din cauza ca am scris de 3 ori parola gresita, si nu mai puteam sa intru.deci foloseste daca ai o parola de rezerva