| darksy36 a întrebat:

Am o mare problema. Cand vreau sa intru pe mess nu pot, deoarece imi zice sa verific conexiunea la internet. Cu toate astea, eu sunt conectat, si pot folosi browserul. De asemenea, cand intru pe vreun site, ma intreaba daca sa intru sau nu. si imi zice ca daca intru. intru pe riscul meu. Va rog ajutati-ma! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ai certificatul expirat in browser. Regleaza data si ora la pc, da un restart si apoi poti folosii messengerul si browserul fara probleme.

1 răspuns:
| ale7 a răspuns:

Incearca sa-l accesezi online.