| ketammine a întrebat:

Hi, guys. big hug

Nu ma pot loga pe facebook! aseara pe la 23:00 a mers, iar acum nu imi da voie sa ma loghez : )!

Ma puteti ajuta?! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Nu merge deoarece siteul este in constructie. Tradu ce scrie acolo si vei vedea ca asta e! funda? big grin

2 răspunsuri:
| cristi 25 a răspuns:

Mai incearca ca si mie mi s-a intamplat si-a fost din cauza la net ca era prea slaab si dupa zile a mers, si daca ai adaugat ceva nasaolacolola poze sau sa scrii ceva obscen sau pze xxx te da atomat afara mi s-a intamplat si mie si acum m-am invatat minte numaiam treaba cu xxx ca ma da afarasinumaiam cum sa ma mai loghez.mai incearca daca zici ca nuai bagat nimic pe acolo.sau daca iti stie cineva parola sa nu ti-ofischimbat-o...

| cojo a răspuns:

Sigur bagi parola buna?