| Kanghu a întrebat:

Imi amitesc un film dar am uitat cum se numeste asa ca sper ca m-ati putea ajuta. Era vorba despre un extraterestru/monstru sau zombi vampir nu mai stiu ce era care ucidea oameni.Gloantele nu-i faceau nimica si nimeni nu il putea opri apoi parca s-a aruncat in lava sau parca la impins cineva nu mai stiu.

Răspuns Câştigător
| unu a răspuns:

"Terminator 2"? laughing Nu era afectat de gloante si la final a intrat intr-un creuzet cu metal topit.

1 răspuns:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Terminator sau Predator.