| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune va rog cineva, cum ajung pe Str Luncsoara nr 14 de la lujerului militari, cu metroul?

Răspuns Câştigător
| dotcube a răspuns:

Iei metroul pana la dristor si acolo schimbi si iei metroul pana la Obor

7 răspunsuri:
| Elisss a răspuns:

Cu metrou, sau tranvaiul si apoi pe jos credhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Elisss):

M ai lamurit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dragoste si sex nu este un birou de informatii, cu traseiele din Bucuresti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Se scrie trasee

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mersi,am vazut prea tirziu, dar si eu pot gresi din cauza grabei, si eu sint tot om, nu robot.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Doar v am zis, n am vrut sa va jignesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Doamne fereste, nici nu am spus asa ceva. Oricine poate gresi cind scrie in graba.