| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune cineva cum sa ajung pe calea serban voda nr 159, cu metroul? vin dinspre lujerului

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Iei metroul pana la Unirii, o iei pe Serban Voda prin fata bisericii Sf. Spiridon pana ajungi la nr 159.

| NitescuSimona a răspuns:

Nu stiu exact unde este nr.158, dar poti veni cu metroul pana la Unirii si iesi din metrou la restaurantul Horoscop si dupa aceea o iei pe Serban Voda prin fata bisericii Sf. Spiridon. Daca-mi spui si alte pcte de reper poate te pot ajuta mai mult. Serban Voda e o strada lunga