| George20123 a întrebat:

Imi puteti spune programul bancii transilvania sambata-duminica?

5 răspunsuri:
| Badut_Elena-Cornelia_1985 a răspuns:

Sambata si duminica este deschis intre orele 10 si 19

| JackR a răspuns:

Sa-mi trag una! Bai frate, ce este ata de greu sa te duci pe site-ul Bancii Transilvania:
http://intreb.bancatransilvania.ro/care-este-programul-agentiilor-bt/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sâmbătă şi Duminică este deschis între orele 10:00 şi 19:00.Succeswinking

| George20123 explică (pentru JackR):

Am cautat si nu am gasit, nu mai fi asa revoltat

| JackR a răspuns (pentru George20123):

Ai scris pe Google "program banca transilvania" si nu ai gasit?! Inseamna ca eu folosesc o alta versiune, care imi ofera rezultate in mod preferential (link-ul pe care l-am postat a fos primul afisat).