| CARMENCITA a întrebat:

Imi spune un expert TPU sau utilizator unde se arunca becurile acelea economice sau cum aflu? Sau trebuie sa intreb in alta tara? Ca am gasit un site unde se lauda cu centre de colectare dar in loc sa scrie unde scrie cate.Sunt in Bucuresti si e urgent.Paste Fericit! Sarbatoarea Invierii Domnului sa ne faca mai buni, intelepti si ne lumineze sufletele! Un Paste Fericit utilizatorilor TPU, administratorilor!

1 răspuns:
| Andra_1279 a răspuns:

In incinta magazinelor Bricostore gasesti 100%. Nu stiu daca ai la tine in oras Bricostore, dar daca nu poti incerca alt magazin de bricolaj... Praktiker, Obi, Dedeman, Baumax, etc...