| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti si mie ce curse (pe avion) sunt duminica, Rom - Palma de Mallorca (Spania)? Ca nu ma pricep sa caut! Multumesc! Orele ma intereseaza!

Răspuns Câştigător
| WxRo a răspuns:

Nu ai niciun zbor direct duminica.
Cu escala sunt cateva dar stai in aeroport de te plictisesti

https://www.skyscanner.ro/......-2017.html

7 răspunsuri:
| MuCelMic a răspuns:

O companie nu prea ascumpa, da, orele ma intereseaza (daca ai, sa lasi si link...)

| Clara1 a răspuns:

De la ce companie vrei? Te intereseaza si anumite ore?

| Clara1 a răspuns:

Este la 186€, se pot percepe si alte taxe, de exemplu poate va doriti bagaj de cala. Zborul are o escala in Barcelona, zbor de la compania Tarom. Orele sunt urmatoarele: Bucuresti-Barcelona=8:30-10:40
1h15 min asteptare in Barcelona
Barcelona-Palma de Mallorca=11:55-12:40.
Presupun ca stiti ca in aeroport trebuie sa fiti inainte cu cel putin 2 ore inainte de plecare. Drum bun!

| MuCelMic a răspuns (pentru Clara1):

Multumesc frumos!

| Clara1 a răspuns (pentru Clara1):

Https://www.google.fr/flights/#search; f=OTP; t=PMI; d=2017-01-29; r=2017-02-21; tt=o; sel=OTPBCN0RO421-BCNPMI0UX6037; q=Spania+palma+de+mallorca+avion

| Clara1 a răspuns (pentru MuCelMic):

Cu drag

| WxRo a răspuns (pentru MuCelMic):

Ai un avion din cluj cu wizz-ul si e si destul de ieftin 500 lei. Insa ai de asteptat cam 4 ore. Uite aici link :
https://www.skyscanner.ro/......e-pmi.html