| Ronaldo_Messi_2001 a întrebat:

In cat timp isi face efectul energizantul Hell?

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Parerea mea este sa te lasi de astfel de prostii pe langa ingredientele de baza pe care le-au descris cei de aici mai contin si foarte multe E-uri si chimicale.
Unde mai pui ca astfel de rahaturi dau dependenta dar si deshidrateaza, adica dupa ce bei prostii de astea trebuie sa bei multa apa. Este stiu faptul ca, cofeina deshidrateaza, deci face mai mult rau decat bine!

| Donsavas a răspuns:

Are zahar mult, taurina si cofeina multa. in maxim 2 ore ar trebui sa te simti mai energic. Efectul placebo nu iese din discutie.
Zaharoza si cofeina sunt droguri care provoaca sevraj si toleranta,eu nu le-as consuma. Iti ''fura'' nutrienti din organism si se ''joaca'' cu insulina ta. Vrei sa imbatranesti mai repede? Bea energizante, cafele, fumeaza, mananca dulciuri si de ce nu, baga-te pe alcool!

| vioricavio a răspuns:

Depinde.teoretic in 10-15 minute.Depinde de organismul fiecaruia.

| RomanianBoy333 a răspuns:

Mai bine sa nu bei energizante ca te raneste la inima si la ficat.
Daca vrei sa bei atunci bea pe mine nu ma intere.
Un prieten a murit la 11 ani ca a baut pe zi cate 4 doze monster. Succes sa renunti la energizant si sa treci la apă.

| DarkShadow98 a răspuns:

Intre 3 si 5 minute depinde de cum il bei

| RobertCojocaru12 a răspuns:

Nu isi face, are doar zahar...

| RobertCojocaru12 a răspuns:

Copile,nu iti face efectul, e doar un suc.....cu foarte mult zahar, asat-i tot, e o prostie