| Adrianuta a întrebat:

In primul rand Buna Seara!

Deci, m-am saturat de coafura obisnuita: Parul il las desprins si bretonul il prind sus cu o clamita.

Am parul de lungime medie(pana la umeri), bretonul aproape de buze, putin ondulat si sunt bruneta!

Mentionez ca am placa, vreau ceva usor de facut ca sa nu stau 10 ore in oglindaa!

Nu imi place sa-mi prind parul! (nu imi sta bine).

Vreau coafuri special pentru scoala!

Ofer fundita si vot, iar la ceilalti vot! ( Dar, vreau idei utile pentru scoala)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa iti lasi bretonul sa creasca si sa nu il mai prinzi in clamita, dar daca ai incredere in tine si iti place cum iti sta parul nu cred ca iti trebuie o schimbare, mai ales daca este si putin ondulat love struck happy

5 răspunsuri:
| Adrianuta explică:

Hei Whysky poti sa-mi dai un link asemanator cu coafura ta, sa vad cum mi-ar sta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu de obicei mi`l fac gen emo. dar nu stiu cum o sa fie cu scoalalaughing,NU SUTN EMO! Deci e foarte simplu iti tapezi parul,apoi il peri putin sa nu iti stea in sus, si foarte umflat apoi iti pui o bentitadespra la breton si bretonu ti`l indreptihee hee.Nu e potrivit pentru. scoala, dar sper sa te ajute, funda?

| Tequilla_3721 a răspuns:

It`s oke scumpa Anne. Te cheama la fel ca pe mine, numai ca pe mine "Ane-Marie".laughing. Deci, asa sunt si eu ca tine.Azi m-am tuns. Exact ca tiine am fost.Azi m-am tuns ceva gen bob, putin mai lung de barbie.iar la spate mi-am lasat doua suvite una in stanga si un in dreapta care le da in fata.Deci,cere-i un bob lung, iar in spate sa iti lase (pe spate, nu in fata) doua plete una pe stanga si un pe dreapta. Pupici succes in noul look!kiss. fundita te rogkiss?[mai ales ca semanamhee hee

| Tequilla_3721 a răspuns:

Uite link`ul dar e doar bobul lung...nu gasesc si cu latzele cum mi le-am lasat eu.dar sper sa te ajute:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Apropo,sa stii ca mie mi s-a aranjat parul dupa ce l-am tuns.s-a mai indreptat si s-a asezat super super mega hiper ultra misto! [nu ma asteptam...mai ales ca si eu il aveam ondulat.si credeam ca va sta naspa bob la parul meu.dar uite ca nu!] :x. Asa deci aia de sus e tunsoarea mea si la spate am doua latze una pe stanga una pe dreapta [nu foarte groase] :-* pupici! apropo fundita? :d

| Tequilla_3721 a răspuns:

Anne scuze ca iti spun dar nu esti serioasa! de ce nu dai fundita si vot? sa stii ca ceilalti nu iti vor mai raspunde daca continui asa.Nu mi-o lua in nume de rau.nu am nimic cu tine dar ti-am dat un sfat.Te pup! Si astept vesti sa vad cum te-ai tuns pana la urma.kiss