| marian5946 a întrebat:

Incepand din Mai si pana in Septemrie as vrea sa ma angajez part-time.Stiti cumva unde as putea sa ma angajez in Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Asa cum ti-am spus,sunt atatea firme ce doresc sa angajeze tineri pentru a le vinde serviciile. Te pot cauta si ei pe tine(nu in mod special, neaparat), fara sa stii lucrul asta. Sunt o multitudine de site-uri de recrutare pe internet unde ai putea lasa anunt. Cineva interesat, mai mult ca sigur te va contacta, in perioada asta. Incearca. Ti-am dat un exemplu de site in care multi tineri isi posteaza anunturile. Spor la cautat!

7 răspunsuri:
| DiannaM94 a răspuns:

Încearcă la mall-uri la magazine de haine. Au salarii corecte pentru part-time și este și o atmosferă relaxată cât de cât. Completezi direct în magazin un mini interviu luat de la casă.
Ex: Koton, Bershka, Stradivarius, etc plus că ai reduceri ca angajat și alte beneficii.

| Donsavas a răspuns:

Scrie un anunt pe olx. Te-ar ajuta, avand in vedere ca si patronii cauta angajati.

Răspuns utilizator avertizat
| marian5946 explică (pentru Tommy_Magdici_1995):

Sunt la scoala, sunt clasa a 11-a. Vreau sa ma angajez doar pentru a castiga niste bani de buzunar, m-am saturat sa tot cer parintilor.

Răspuns utilizator avertizat
| cristi202 a răspuns (pentru marian5946):

E frumos ca te gindesti sa nu mai depinzi in totalitate de parinti, ci incerci tu sa faci ceva pentru tine. Succes la gasirea unui job bun, si bucurie in cheltuirea banilor ce ii vei face!