| marian5946 a întrebat:

Incepand din Mai si pana in Septemrie as vrea sa ma angajez part-time.Stiti cumva unde as putea sa ma angajez in Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Asa cum ti-am spus,sunt atatea firme ce doresc sa angajeze tineri pentru a le vinde serviciile. Te pot cauta si ei pe tine(nu in mod special, neaparat), fara sa stii lucrul asta. Sunt o multitudine de site-uri de recrutare pe internet unde ai putea lasa anunt. Cineva interesat, mai mult ca sigur te va contacta, in perioada asta. Incearca. Ti-am dat un exemplu de site in care multi tineri isi posteaza anunturile. Spor la cautat!

7 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Scrie un anunt pe olx. Te-ar ajuta, avand in vedere ca si patronii cauta angajati.

Răspuns utilizator avertizat
| DiannaM94 a răspuns:

Încearcă la mall-uri la magazine de haine. Au salarii corecte pentru part-time și este și o atmosferă relaxată cât de cât. Completezi direct în magazin un mini interviu luat de la casă.
Ex: Koton, Bershka, Stradivarius, etc plus că ai reduceri ca angajat și alte beneficii.