| anonim_4396 a întrebat:

Incerc de vreo 3 ore sa il cunosc pe George, baiatul ala inteligent de la BCR, dar cica are probleme tehnice.

Voua, cei care aveti cont deja, va merge siteu sau aplicatia? Daca nu va merge, sunt comune astfel de probleme?

7 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Da' poate e timid baiatu'hee hee

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, am și eu probleme cu el.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Văd că nici la mine nu merge.Se încarcă şi se tot încarcă.Nu mai intrasem de câteva luni, dar ţin minte că parcă şi înainte, deşi intram destul de rar pe el, l-am nimerit de câteva ori bune în starea asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-am adus aminte azi de George şi am încercat să intru pe el, dar văd că nici acum nu merge şi a trecut totuşi deja o săptămână de atunci. sad
La tine merge? Sau zilele trecute ai reuşit să intri?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Merge daca intru de pe PC. Pe telefon apare in continuare aceeasi eroare si pe varianta pentru mobil a site-ului, si pa aia pentru desktop. La fel a fost si zilele trecute.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce aiurea.