| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Am si eu o intrebare:Voua va merge facebook? Mie de o saptamana nu imi merge si imi apar ca sunt probleme tehnice sau ceva de genul aveti idee ce ar putea fi.Sunt curioasa daca si voua va merge sau nu.
happy

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Şi mie îmi face probleme de ceva timp. Acum, de exemplu, nu pot deloc să intru. Îmi spune că-s probleme tehnice şi se ocupă să le rezolve. Probabil prea multe persoane accesează Facebook şi asta creează probleme.
Sper să se rezolve cât mai repede, joc Barn Buddy şi timpul înseamnă bani laughing.

| Broadband a răspuns:

Merge la blana, nu am probleme

| Codrinash a răspuns:

Merge foarte bine. daca iti apare cum zici tu, mai mult ca sigur cred ca ai fost banat ca sa zic asa.se intampla cand ceri prietenia unor persoane care nu le conosti dar bifezi ca le stii sau ai facut ceva care sa ii supere pe administratorii serverului

| xMădă a răspuns:

Nu nu nu am observat caam virusat calculatorul si internetul merge o zi da, o zi nuhappy