| Jam3sBOnd1995 a întrebat:

Incerc sa bag id-uri pe mess si imi apare asta "A aparut o eroare la incercarea de adaugare a unei persoane de contact. Va rugam incercati din nou." pot incerca din nou cat vreau ca tot nu merge am si reinstalat messul ce sa mai fac, daca stie cineva ajutati-ma si pe mine va rog.

Răspuns Câştigător
| qwerty101010 a răspuns:

SweetyDee era vorba de mess nu de facebook

4 răspunsuri:
| SweetyDee a răspuns:

Pai... Probabil ai trimis o cerere de prietenie si cineva te-a blocat si te-a raportat.
Si mie mi s-a intamplat asa pentru ca am trimis cereri de prietenie la prea multe persoane

| Paulhd98 a răspuns:

Incearca maine sau da restart da nu mori fara mess o zi

| Jam3sBOnd1995 explică (pentru SweetyDee):

Asta e la facebook si la mess este ceva cu raportati ca spawn poate a raportat careva si de asta da nu are cum ca nu bag eu id asa care sa nu ii stiu

| Jam3sBOnd1995 explică (pentru Paulhd98):

Normal daca chestia asta n uar fi de 3 zile si plus am incercat si cu alta versiune si numa pe id-ul asta de mess patesc asta pe altele merge sa bag id-uri.