| clamitaverde a întrebat:

.am o problema legata de mess ..cand incerc sa ma loghez imi apare un mesaj cu; we can't sign you internet connction.dar netul e conectat, am incercat si alt id si merge...dar al meu nu...mi s-a schimbat parola? nu zice nimic de asta..va rog. ajutati-ma! va rog.app am reinstalat si messul si nu merge.ce e cu contul meu?

Răspuns Câştigător
| Anonymous1995 a răspuns:

Fixeaza data si ora de la pc, astept raspuns daca ti-a mers sau nuhappy

| clamitaverde explică (pentru Anonymous1995):

Am incercat ..si am dat restart.dar nu mergesad

| clamitaverde explică (pentru Anonymous1995):

Am incercat ..nu mergesad

5 răspunsuri:
| Bitza91 a răspuns:

Si eu am patit acelasi lucru aveam net dar era foarte slab din cauza virusilor si nu ma puteam loga pe mess. chiar daca netul functiona la parametrii normali.

| clamitaverde explică:

Am reusit.mi-am schimbat parolabig grin mersi pentru ajutorhappy

| Anonymous1995 a răspuns (pentru clamitaverde):

Ma bucur pentru tine :*