| lBITZAl a întrebat:

De ce la fiecare add la messenger imi scrie asta:
A aparut o eroare de server la incercarea de adaugare a unei persoane de contact.Va rugam sa incercati din nou.

Răspuns Câştigător
| Al3xXXxx a răspuns:

Ori ai prea multi in lista ori ai bagat prea multi sau ai acceptat prea multi deodata, cateva zile nu o sa mai poti baga pe nimeni si nici accepta, asteapta pana isi revine nu mai incerca.

5 răspunsuri:
| lBITZAl explică:

Bine..la asta m-am gandit si eu..nu ca am multi dar cand l-am reinstalat tot nu a mers. oricum mersi

| anSECOND a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu. Dar am sters contacte din lista... Degeaba

| lBITZAl explică (pentru anSECOND):

Faza...e ca daca stergi pe cei de la agenda.e posibil sa poti da add

| Claudre's_Pepe_1994 a răspuns:

Ai prea multe cereri! stergele

| lBITZAl explică (pentru Claudre's_Pepe_1994):

Si...unde le gasesc?:-s