| AdrianaBacescu a întrebat:

Informații despre moartea lui John Garfield. Stiu ca a murit din cauza listei negrei de la Hollywood, să fie informatii in romana?

Răspuns Câştigător
| RafaelBogdancr7 a răspuns:

John Garfield actorul de film a fost ucis de un atac de cord, din cauza a unor probleme cu inima find si slab de ea avand complicati
ultima lui masa a fost Cu Whitney iubita lui si in timp ce lua masa spusese ca se simte extrem de rau. Dupa ceva timp polita a intrat cu forta in casa lui si l-au gasit decedat in patul sau.
Funda?

1 răspuns: