| PreaTareღ a întrebat:

La competentele digitale de la BAC, putem/este permisa cautarea pe browser de raspunsuri? Cum ar fi pentru HTML sintaxa unui tag, si etc.
Posibil sa fie puerila intrebarea.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand e nevoie se porneste, iti da subiectu ala si ai nu stiu cate minute, dupa-ia iti da restul subiectelor

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. E scos internetu

| PreaTareღ explică (pentru anonim_4396):

..sigur? Stiu un subiect de tipul "cautati pe un browser dictionar explicativ roman" si copiati primul link gasit, de asemenea semnificatia cuvantului competenta.

| Catrice a răspuns (pentru PreaTareღ):

Prima parte ai acces la net, după ți-l ia

| PreaTareღ explică (pentru anonim_4396):

Are sens acum, multumesc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru PreaTareღ):

Atunci cand e nevoie se porneste, iti da subiectu ala si ai nu stiu cate minute, dupa-ia iti da restul subiectelor

| catalin1625 a răspuns:

Nu cred. În România se pune accentul pe tocit exact, nu pe a învăța cum se face un anumit lucru.