| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa invat pentru competentele digitale? Voi ce invatati?

4 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Pai eu cand am dat a trebuit sa invat tot ce ne predase profesorul in caiet si notiuniile de baza care le faceam la ore.In princiu sa stii sa lucrezi in word, powerpoint, excel, accses etc. Daca te descurci cu astea si cu putina teorie iti va fi usor.
Bafta!

| thegatekeeper a răspuns:

Nimic. M-am uitat pe niste variante si mi se par usoare subiectele. De exemplu, te pune sa dai copy/ paste la un text si sa il pui apoi in Word, sa setezi marginile paginii, sa creezi tabele, diverse forme in Paint si asa mai departe. Nu e dificil, deci nu am ce sa pregatesc.

| fuzzer a răspuns:

Notiuni elementare, va fi usori si in orice caz e pe calificative, deci nu te stresa.

| aureljeo a răspuns:

And am dat eu competentele digitale 2010 am invata office(word/powerpoint/excel/acces), html... cam ce ati facut pe la TiC sau ce materiei ati avut in legatura cu calculatoarele. Bafta la bac