| Genevaaa a întrebat:

M-am culcat si am lasat telefonul sa se incarce dar mai tare s-a descarcat. Am vazut ca am 9% desi aparea ca se incarca. Cand l-am bagat la incarcat aveam in jur de 30%. Ce are? vad ca abia acum cand umblu pe el se incarcă, dar sunt sigura ca era bagat bine firul

Răspuns Câştigător
| Legion7X a răspuns:

Are probleme cu firul de la încarcător. probabil nu ai fost puțin atent să vezi dacă îți apare unul din acele semne, specifice încarcării. Mie îmi apare primul semn din imagine la Samsung.

https://ibb.co/kGSGL4X

4 răspunsuri:
| Cksihja a răspuns:

Sunt mai mulți factori de la probleme cu bateria la probleme cu mufa de alimentare. Dacă s-a stricat mufa nu se mai încarcă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, am aceeasi problema.
Este de la mufa de alimentare. Eu mi-am schimbat cablul de la incarcatorul cu USB cu unul nou si acum sta mai bine nu se mai intrerupe alimentarea.
Gasesti in comert si e destul de ieftin si incarcator cu USB si cablul de alimentare.

| Genevaaa explică (pentru Legion7X):

Multumec,ai avut dreptate

| Legion7X a răspuns (pentru Genevaaa):

Npc!