| alexandru321 a întrebat:

Ma mie pe ecran mi s-a apropiat imaginea si nu mi se vede prea clar si vreau sa fac la loc sa se vada clar si imaginea mare sa joc cs! Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| ClaudiiaB a răspuns:

Apesi click dreapta pe ecran, si apoi la proprietes si pui la settings apoi reglezi liniuta aia. Bafta!

5 răspunsuri:
| Stefan_Florea_1994 a răspuns:

Pai,mai intai trebuie sa dai click dreapta apoi la Properties-Settings si peacolo pe undeva ar trebui sa-ti apara cv sa dai mai in fata sau mai inapoi.Setezi aia si gata!

| Alex_Ardeleanu_1992 a răspuns:

Ar fi o varianta cum zice claudia dar... varianta e alta...
.
du-te in CS-> options-> videhiro> si ai acolo undeva scire (open GL si WILDSCREEN)... seteaza wildscreen si dai applyhappy. ard_alexan id de mess sa jucam un cshappy

| alexandru321 explică:

Claudia dar am dat si nu mi se mareste mai este alta cale zi-mi plzzzzzz

| alexandru321 explică (pentru ClaudiiaB):

Claudia dar mie nu imi merge nu stiu ce are ca am dat si nu mi s-a schimbat nimic zi-mi daca mai este alta metoda!

| ClaudiiaB a răspuns (pentru alexandru321):

Pai eu asa fac totdeauna..alta cale nu stiu..trebuie doar sa reglezi liniuta aia spre stranga. happy