| byby_3357 a întrebat:

Mi-am facut cont pe okazii. ro dar trebuie sa il autentific. am primit mesajul, dar nu merge. Imi spune: Confirma contul creat! Acceseaza linkul de mai jos: - cu click direct pe link - fie copiaza-l (copy/paste) in adress barul din browser, in caz ca prima varianta nu functioneaza Bla bla bal(acesta fiind codul, dar nu pot sa vi-l spunhee hee) asa, imi spune sa "fie copiaza-l (copy/paste) in adress barul din browser, in caz ca prima varianta nu functioneaza" da, prima varianta nu functioneaza laughing, dar cum sa o fac pe a 2-a? nu m-am "pricept" niciodata la pc-uri laughing ma ajutati va roooogbatting eyelashes

5 răspunsuri:
| Candyman a răspuns:

Pai selectezi cu mouse-ul (sa se albastreasca) tot srisul acela pe care trebuia sa dai click (dar care nu merge) Apoi click dreapta pe el si dai copy. Apoi deschizi o pagina noua in browser si acolo unde normal scrii adresa (stergi daca e ceva acolo) ii dai click dreapta si paste. Apoi ENTER
Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu prea stiu in fine i cat timp primesti mesaj ca eu am dat da nu miau mai dat inapoi email

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok

| lilicu69 a răspuns:

Confirma contul creat! Acceseaza linkul de mai jos: - cu click direct pe link - fie copiaza-l (copy/paste) in adress barul din browser, in caz ca prima varianta nu functioneaza http://www.okazii.ro/......ica-email/

| Buduru_Vasile_1959 a răspuns:

Multumesc