| Mindreader13 a întrebat:

Neața oameni. vreau să mă apuc de făcut brățări împletite ("brățări din ațe"). știu cum (am niște cărticele, am găsit niște site-uri bune pe net), dar nu știu de ce tip de ață/fir am nevoie. help please? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu folosesc ata simpla,la ghem(au o mata pe cartonul de la ele),si mi-au iesit foarte bine,dar tu poti sa-ti cumperi ata de aia speciala, cum are tipa in videoclipul de la final, dar iese mai groasa.bafta!
funda?:D

http://www.youtube.com/watch?v=E9GdATWGpJ4&feature=related