| LostPriest a întrebat:

Nu stiu daca e bine postat.Salut.Am si eu o problema.Am un MacBook Air si nu stiu ce s`a intamplat.De ieri nu imi mai merge tastatura si nu imi merge nici partea de jos care o controlegi cu degetul. Specific ca windowsul e cel al laptopului de cand l`am cumparat!

2 răspunsuri:
| LostPriest explică:

Vreau sa stiu ce e de facut!

| thaonlyone a răspuns:

Nu e posibil ca macbook sa ruleze windows din fabrica. Asumandu-ne ca nu stii nimic despre computere, du-l la un Apple Store, o sa te jupoaie de bani, dar asta e, daca ti-a trebuit mac.