| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare de NOOB. Cum sterg o poza de pe facebook din albumul de profil? Am timeline. Tot apas editeaza si nu-mi apare nicaeri niciun sterge poza

Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Nu de la editeaza.Si eu am aspectul ala nou, si ma enerveaza. Dai click pe imagine si undeva jos pe marginea ei scrie optiuni.Acolo dai click si apesi pe sterge fotografia.

1 răspuns:
| Valeria_Veronica_Diaconu_1982 a răspuns:

Buna.trebuie sa dai clik pe poza, si undeva jos ai optiuni sub poza dai clik si vezi ca ai o ramura cu sterge aceasta fotografie, dai clik si te intreaba daca esti sigura, dai clik din nou si bingoooooo