| Lighto a întrebat:

Cum sterg o poza de pe Facebook din albumul POZE DE PROFIL!

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Dai la poza pe care vrei sa o stergi, iar jos dai la "Optiuni" si apoi pe "Sterge aceasta fotografie"
Sper ca am putut sa te ajut.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra la poza care vrei sa o stergi, da click sub poza pe Optiuni ->Sterge aceasta fotografie. vezi foto http://i.imgur.com/zg9rM.jpg

Bafta!

| elenapacos99 a răspuns:

Dupa ce ai dat lock pe poza ca sa o arate mare iti apare jos,, options'' sau optiunin si dai acolo delete photo, sau stergere fotografie, depinde pe ce limba e facebookul. funda?