| GolopențaAdrian a întrebat:

Pe acest laptop:
Windows 8.1 Pro pe 64 bit
Placa video:Intel HD Graphics de 1793 mb
Procesor:Intel Celeron de 1, 5 ghz
4 Gb Ram
Jocuri pana in ce an imi merg? Imi merg jocurile pana in 2013?

42 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Depinde de joc măi Galopenta, de exemplu Crysis 3 nu-ți merge, poate 2. uite niște jocuri:Castlevania: Lords of Shadow, The Darkness 1, 2, Just Cause 2, Call of Juarez: The Cartel, Duke Nukem Forever, TDU 1, 2.Vezi și tu.

| GolopențaAdrian explică (pentru faramatania):

Si protype 2?

| GolopențaAdrian explică (pentru GolopențaAdrian):

Prototype 2

| faramatania a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Da și 1 și 2, posibil să-ți meargă.

| faramatania a răspuns (pentru faramatania):

Dar 3, nu.

| GolopențaAdrian explică (pentru faramatania):

1 e sigur dar 2 nu stiu

| faramatania a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

TDU 1 și 2 sunt interesante, cu masini de curse. Poți sa faci ce vrei prin joc.Să-ți cumperi ce mașini vrei, să-ți cumperi haine, să-ți cumperi vile în Ibiza și Thailanda.Niște jocuri care merită.

| GolopențaAdrian explică (pentru faramatania):

Stiu un fel de jocuri de driving

| faramatania a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Da.

| GolopențaAdrian explică (pentru faramatania):

Oricum vreau sa vad de prototype ca am si saint row 3 si merge parca mai bine ca 2

| faramatania a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Ei vezi, poate ai noroc și-ți merge.

| GolopențaAdrian explică (pentru faramatania):

Pai da ca nu a fost bine optimizat dar cerea putin

| faramatania a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Eu ceva de genul am avut cu NFS Rivals.Și jucat pe Origin.

| faramatania a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

NFS:The Run ai jucat?

| Țoglă a răspuns:

Da, să zicem că jocurile apărute până în 2013 ți-ar merge, însă cu greu astea mai auzite.

| faramatania a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Mai vezi și Ridge Racer Unbounded

| GolopențaAdrian explică (pentru faramatania):

Imi merge prototype 2 chiar la medium ca asa era setat dar am adt la low antialising si vsync si merge putin sacadat

| faramatania a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Revin-o la setările inițiale, prestabilite.Nu știu, dar eu cu acest Prototype 2 am avut ceva probleme, a trebuit băgat un patch pentru că nu avea sonor (doar vocea tipului nu se auzea). Apoi mi-a mers.Dar am jucat ceva fără sonor, m-am orientat într-un fel că aveam subtitrare în engleză.

| GolopențaAdrian explică (pentru faramatania):

Deci sa vsync si ii on si sa dau antialising la high ca asa au fost setate si umbrele le las pe medium

| GolopențaAdrian explică (pentru faramatania):

Oricum eu n-am nici o problema la el

| faramatania a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Da

| faramatania a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

E bine, atunci.Joacă-l că este frumos.Este mai bun decât 3-ul.Mie mi-a plăcut mai mult.
P.S.Rectific,decât 2.

| GolopențaAdrian explică (pentru faramatania):

Pai sa poate oricum iau si mercenaries 2 ca este de distrus cladiri

| GolopențaAdrian explică (pentru faramatania):

Am uitat sa zic ca 3 nu e aparut

| faramatania a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Nu l-am jucat pe acesta.

| GolopențaAdrian explică (pentru faramatania):

Pai daca vrei ti-l iei si poti juca ca e facut in 2008

| faramatania a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Ai dreptate, le-am încurcat eu, le-am jucat mai demult.3 apare în 2017. I'm really sorry, really am.Deci,să reluăm.Am avut problemele de care ți-am spus cu 1, iar 2 a fost ok.E bine că îți merge 2.Chiar bine.Dar 1 a fost mai frumos ca poveste.

| GolopențaAdrian explică (pentru faramatania):

Da dar 1 unu nu l-am luat doar 2

| faramatania a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Eu aștept Watch Dogs 2

| GolopențaAdrian explică (pentru faramatania):

Bn dar ala cred ca in 2017 apare