| GolopențaAdrian a întrebat:

Pe acest laptop:
Windows 8.1 Pro pe 64 bit
Placa video:Intel HD Graphics de 1793 mb
Procesor:Intel Celeron de 1, 5 ghz
4 Gb Ram
Jocuri pana in ce an imi merg? Imi merg jocurile pana in 2013?

42 răspunsuri:
| faramatania a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Poți să încerci și 1, e frumos, dar ți-am spus că trebuie băgat un patch pentru el.Dar acum joacă ce ai început.

| GolopențaAdrian explică (pentru faramatania):

Oricum nu imi merge?

| GolopențaAdrian explică (pentru faramatania):

Oricum nu am joc care sa il fi terminat ca ma plictisec de ele si le sterg numa la gta san andreas am pus salvare incat sa am toate misiunile facute in rest nimic

| faramatania a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Cam așa, fusese anunțat pentru 2016, dar n-a apărut.

| faramatania a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Nu-mi apare pag.2 ca să-ți răspund.Mai durează.

| GolopențaAdrian explică (pentru faramatania):

Stiu ca si eu am aceeasi treaba oricum te salut si succes la ce mai joci tu

| faramatania a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Eu nu le șterg, nu mă plictisesc de ele, de exemplu Assassin's Creed 4 Black Flag l-am jucat de vreo 6 ori (pe Uplay).Dar după ce formatez nu le mai instalez, ci merg pe altele noi.

| GolopențaAdrian explică (pentru faramatania):

Ok

| faramatania a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Mersi,la fel și ție și sărbători frumoase.

| SiderS a răspuns:

Salut. Nu ai specificat procesorul, presupun ca este quad core. Dupa configuratia laptop-ului tau de mai sus nu prea o sa-ti mearga jocurile specificate pe prima pagina... ceea ce vreau sa spun este ca o sa-ti mearga in reluare. Chiar si prototype 1 o sa ti se miste urat. Chiar nu stiu ce jocuri as putea sa-ti recomand avand in vedere "procesorul", daca este doar ce ai specificat mai sus sincer nu prea ai putea sa joci nimic care sa se miste decent.

| GolopențaAdrian explică (pentru SiderS):

Am dual core nu quad core

| SiderS a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Da cum am spus si mai sus... O sa-ti mearga urat crede-ma. Sunt putine jocuri pe care le poti juca.