| sefu01 a întrebat:

Pe piata exista o paleta larga de programe antivirus de ex: bitdefender, panda, nood32 etc. Fiecare dintre ele au mai multe ramuri pentru nevoile fiecaruia. Voi ce fel de antivirus folositi unul free sau unul cu licenta?

Eu unu folosesc Bitdefender Internet security 2010, sunt multumit de el.

Va astept sa imi spuneti din perspectiva voastra care dintre programele antivirus unu free sau unu cu licenta este mai bine sa folosim.

Parerea mea va spun in commenturi.

3 răspunsuri:
| DennK a răspuns:

Folosesc un antivirus free si se numeste Avira AntiVir Control Center.

Apache
| Apache a răspuns:

Eu folosesc eset nod32 antivirsus si e acceptabil

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Buna! eu am folosit NOD32, Kaspersky, Avira si Mcafe... dar cel mai bun mi s-a parut Avira.