| .::CyBeR::. a întrebat:

Salutare.
Am o intrebare...
Care este cel mai puternic antivirus? Intreb pentru ca am incercat toate antivirusurile : Nod32 antivirus\smart security 3\4, Norton Internet Security\Antivirus 2010, Kaspersky PURE\Antivirus\Internet Security 2010, BitDefender Total Security \ Antivirus \Internet Security 2010 si 2011...pe scurt tot ce se putea, dar nici unul nu m-a multumit.

Răspuns Câştigător
| roxydulkica a răspuns:

Cel mai bun antivirus este Bidefender 2011!

11 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca nu te-a lamurit Kaspersky PURE ce stie sa faca inseamna ca nu ai nici un habar de IT! Spune tu ce antivirus isi innoieste baza de date la maxim 5 minute? nici unul din cei mentionati aici afara de Kaspersky! face upload dupa upload, ala este antivirus bun pentru ca iti protejeaza si reteaua si are si antiphising! Studiez virusii de 8 ani si Kaspersky e din ce in ce mai bun!(98% rata de exterminare)

neluL
| neluL a răspuns:

Ma gandeam cum ai incercat tu antivirusii aia! ca daca tot iti place Bidefender sa -iti trimit ceva sa te lamuresc! De 16 ani invat limbaje de programare si daca vrei facem o incercare! Sa vedem daca vede antivirusul tau pachul care ti-l trimit! Instaleaza-ti si un firewall intre timp!

| .::CyBeR::. explică:

Offff vai...ma gandeam eu ca cineva v. a spune "Avast" mda.
Da...am folosit si McAfee toate versiunile...

| .::CyBeR::. explică:

Ba nelule esti tufa.
Kaspersky are rata de detectare de 96% nu 98% si in plus nu isi face update la 5 minute.
Si in plus eu stiam ca face update nu upload l-).

| .::CyBeR::. explică:

Acum folosesc Norton Internet Security 2011...si nu doarme.
Trimite patch-ul acela la hack3r_n3t32.

| void a răspuns:

Recomand McAfee Internet Security.
Folosesc McAfee de aproximativ 4 ani si sunt multumit de suita lor de securitate.

| pwp a răspuns:

Eu sunt multumita de NOD32

pa-pa

| elementz a răspuns:

Eu prefer avast.il gasesti full pe internet, si nici nu iti ocupa din memoria RAM!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avast!
http://www.avast.com/en-eu/index

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kaspersky

| Laurentiu_Vasi_1995 a răspuns:

Incearca comodo 2013