| Alëxąndŕą a întrebat:

Dragi mei hai sa nu va mai bateti ca Avg e cel mai bun antivirus uite aici locul. BitDefender Antivirus
2. Norton Antivirus 2010
3. Kaspersky Anti-Virus
4. ESET Nod32
5. AVG Antvirus 2010 (antivirus cu varianta gratis)
6. Avast Home Edition Free Antivirus (antivirus gratis)
7. McAfee VirusScan
8. Trend Micro Antivirus Internet Security 2010
9. Panda Antivirus
10. ZoneAlarm Anti-virus 2010 si panarama aia de norton ce cauta asa sus?

Răspuns Câştigător
| CosteaVlad a răspuns:

Este foarte greu de stabilit care este cel mai bun antivirus. Kaspersky şi ESET, după părerea mea, ar fi în fruntea clasamentului, urmat de Microsoft Security Essentials, BitDefender şi Norton. Fără îndoială, toate sunt bune.
Însă tot ce pot spune din proprie experienţă, fereşte-te de AVG. Acest antivirus îl avea instalat pe PC o tanti de la un fel de shop, şi când mă duceam cu sticu să-mi scot referate la ea, mi-l virusa tot. Deci dansau viruşii în calculatorul ăla ca la ei acasă, iar AVG-ul ăla nu ştiu ce făcea între timp... adormise, sau poate că le ţinea viruşilor de şase... greu de dat seama.
O seară bună! happy

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cand iei cu copy-paste, totul e scris corect.
Cum bagi de la tine, cum ne omori cu gramatica.
Iti propun sa nu mai scrii nimic singura; ia totul cu copy-paste. Nu de alta, dar sa intelegem si noi ce vrei sa ne comunici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ne spui si noua de unde ai top-ul?