| GeorgianaDiaconu a întrebat:

Pentru cine a mers cu trenul la mare. Ati facut vreodata schimb gen Ploiesti SCHIMB DE TREN la Bucuresti >- Constanta? Am maine asemenea bilet si nu stiu cum se procedeaza. Plec de la Ploiesti catre Constanta dar fac schimb de tren la Bucuresti. Imi dau seama care e celalalt tren? E pe aceeasi linie acelasi peron? Mi e teama sa nu il pierd! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Denisa0954 a răspuns:

Pe bilet iti scrie cu ce tren trebuie sa mergi. Adica numărul trenului. Cand ajungi la București te uiti pe tabela si acolo vezi trenul tau la ce linie si la ce oră soseste