| anonim_4396 a întrebat:

Poate cineva care nu stie sa inoate sa intre in apa din prima si sa inoate la fel de bine ca cineva care inoata de mai demult? thinking

9 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Nu

| DieBitch a răspuns:

Probabil. Sunt multe chestii nedescoperite. Este posibil ca la o persoana, sa aiba totii pasi dezvoltati... dar el nu a facut niciodata asta si in momentu' cand intra in apa, ca sa se puna in aplicare.

| Capsuinkaadulcicaa a răspuns:

Doamne tu gandesti? daca nu stii sa inoti nu ai cum sa intri in apa si gata poti sa inoti ca un profesionist! Trebuie mai inai sa inveti!

Răspuns utilizator avertizat
| The3w0que3n a răspuns:

Da. Nu poti sa zici ca e greu sa inoti. Nu-ti trebuie trei facultati pentru asta. tongue Trebuie sa stii cum sa dai din maini si din picioare. tongue

| lea72 a răspuns:

Sincer, ma indoiesc.

| DozaZiInicaDeRas a răspuns:

Nu cred ca poti sa inoti la fel de bine dar cred ca poti macar sa stai la suprafata apeihappy

| Beatrice180 a răspuns:

Da, eu nu stiam si am intrat si am invatat anul asta.