| Sandraaaaaa a întrebat:

Pot asculta o convorbire telefonica daca persoana in cauza este pe cartela si nu pe abonament?

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu, nu poti.

| XK a răspuns:

Pfff laughing te crezi la serviciile secrete? rolling on the floor

| XK a răspuns:

Pfff laughing te crezi la serviciile secrete?

| GenetiX a răspuns:

Da, poti. Conditia ca telefon-ul victimei sa fie SmartPhone. Nici macar nu conteaza cartela, se salveaza in format AMR tot-ul in telefon intr-o locatie ascunsa si chiar se poate ascunde proces-ul.
Hint: TotalRecall.

| Sandraaaaaa explică:

59S nu, nu ma cred la serviciile secrete.eram doar curioasa daca cineva ii poate asculta cuiva [un prieten] o convorbire telefonicawinking happy