| GaBrIeLa1994 a întrebat:

Pot folosii in continuare carnetul de elev pentru biletul de tren redus pana la sfarsitul anului chiar daca nu mai sunt la scoala desii carnetul e vizat pe anul 2013-2014?

4 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Poate te intreaba de ce In loc de "folosi" ai scris "folosii" si in loc de "desi" "desii". In rest, nicio problemaconfused

| ZwNsv a răspuns:

Da. Cand iti cumperi bilet se uita doar daca ai poza, sa fie vizat si iti scrie pe bilet numarul matricol. Nu te intreaba nimeni nimic.

| voiosul25 a răspuns:

Normal ca poti! Nu are nicio importanta!

| costy18 a răspuns:

Da smechero happy