| GabiCh93 a întrebat:

Pot sa pun 2 melodii la o prezentare in Power point daca da spuneti cum?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| hippiemuslim a răspuns:

Pai selectezi slideul si adaugi melodia pe slideul ala, apoi dai click dreapta (cred) pe iconita de la melodie si setezi sa se redea automat si peste x slideuri, cand vrei sa pui urmatoarea melodie. Intrebarea e cam veche dar pot sa iti arat si acum daca doresti, pentru cunostinta ta generala happy

1 răspuns:
| DiDi a răspuns:

Intra in Microsoft Power Point - > Insert - > Movie and Sounds - > Sound from file ( selectezi melodia ) - > Te intreaba cum doresti sa ruleze melodia, " Automatically " sau " When Clicked ". Alegi varianta dorita si ai terminat.happy