| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac o prezentare power point?

5 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Deschizi Microsoft Office Power Point, intri la Insert-New Slide, daca vrei sa inserezi o poza selectezi -picture tot din insert. In stanga ai numarul de slide-uri(poze), dai click dreapta pe unul din ele si selectezi Slide Transition. De acolo poti seta secundele si efectele dorite. Ar fi foarte multe de explicat, daca ai vointa si timp o sa inveti.

Cum salvezi fisierul? Intri in File-Save as si salvezi slide-ul in power point show. Astfel dupa ce-l vei deschide iti va aparea ca un filmulet(pps).
Succeswinking

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc mult! Acum se salveaza, sper sa mearga.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc! Merge.

Alte răspunsuri