| Mihai_Baiatu_1999 a întrebat:

Povestiti-mi despre cum v-ati adaptat la locul de munca? Pana te acomodezi cu munca pe care o prestezi. Sa iasa totul bine. Povesteti-mi. Eu ma adaptez mai greu, e vreo problema? Cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă te adaptezi, nu este o problemă, chiar dacă merge greu.
Să vezi ce anume este greu, munca, orarul, relația cu oamenii, și să acționezi acolo unde este mai greu.

3 răspunsuri:
| ianis1984 a răspuns:

Dacă îți place ce ia ce lucrezi acomodarea vine instantaneu dar dacă nu atunci iti sugerez să nu speri la acomodare pentru ca lupți cu tine însuți.

| Plato a răspuns:

In cazul meu a fost foarte bine, colectivul era si este fantastic. Nu am probleme cu integrarea, dar si daca as fi avut, la ce oameni sunt aici, ar fi mers smooth.
N-are de ce sa nu iasa bine, pana la urma sunteti adulti, nu?

| sopranaCadaverica a răspuns:

Trebuie sa dezvolti o toleranta destul de mare la aroganta, prostie si starea ta de spirit va fi in regula. Sa-ti dai silinta in ceea ce faci, in rest. Sper ca sfatul iti va fi de folos...