| waXonwaXoff a întrebat:

Puteti sa ma ajutati si pe mine la engleza? cineva care stie bine sa mi trimita msj in privat.Eu le am cu franceza si daca e va pot ajuta si eu drept rasplata (+ funda).

Răspuns Câştigător
| nosferatu15 a răspuns:

Idul meu: robert_voicu96 si te ajut cu ce vrei... funda?big grin

1 răspuns:
| Rosaria a răspuns:

As putea eu, banuiesc... Acum, depinde la ce, dar cel putin cred ca pot incerca.
P.S.: Nu am nevoie de ajutor la franceza, a doua mea limba e germana, dar nu m-ar deranja o funda daca iti sunt de ajutorlaughing