| Eu500 a întrebat:

Sal TPU am un server de cs 1.6 si vreausa pun radio pe el kiss sau oricare radio am descarcat radio kiss. Fisierul kiss_fm.sma il puneti in >>addonsamxmodxscripting;
2. Fisierul kiss_fm.amxx il puneti in >>addonsamxmodxplugins;
3. Fisierelele kiss_fm. txt si stop. txt il puneti in >>addonsamxmodxconfigs. deci am mai adugat la plugins kiss_fm.amxx am facut tot ce scrie acolo cand am intrat inservar am scris fix cum scria acolo sa pornesc radioul cu comanda /kiss am facut si asta si mi-a aparut o fereastra alba ce sa fac sa mearga radioul

2 răspunsuri:
| diminutiv a răspuns:

Schimba frecventa pe Radio Trinitas.

| Mariuuuk a răspuns:

Accepta fereastra,asteapta, vezi daca e melodia care iti place, si ascult-o!