| AAAdelin a întrebat:

Sall! am 2 intrebari : 1)Stie cineva vreun hack pentru reactivare Windows xp? 2)Ce imi trebuie ca sa am facebook pe mobil (daca imi trebuie vreo instalare, sau orice altceva), si inca ceva : e gratis?

2 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Poti downloada facebook mobile intrand de pe tel e undeva jos acolo de downloadat.
Am eu un Windows Loader cu care mi-am activat Windows-ul, daca il mai vrei lasa-mi id in privat si ti-l dau pe mess.

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Ala din poza esti tu? ce fata ai de vesnica pomenire.intra pe mobil pe facebook si vezi ca il downloadezi de acolo ca iti spune sa downloadezi facebook daca vrei sa intri