| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,din greseala am sters un document word important, exista vreo metoda sa il recuperez? FUNDA PS:nu mai il am in Recycle Bin

3 răspunsuri:
| Crynaable a răspuns:

Ai putea sa te duci, undeva in setari la back up

| xplicitstudio a răspuns:

Http://www.piriform.com/recuva/download/standard. Aici ai un program, sper sa mearga.

| Cristi19 a răspuns:

Sunt niste programe speciale care pot fi folosite, Power Data Recovery este unul dintre ele.Dar mult mai usor de folosit este undelete de la iobisoft advanced system care, amundoua pot fi gasite usor pe net sau daca vrei trimite-mi PM cu id-ul tau de mes si iti trimit eu pe mes