| adrianboss2011 a întrebat:

Sall Imi Spune Siu Mie Cineva Cum Traduc Un Video Pe Youtube(Ma Refer La Video Nu La Comentarii Si Altele Care Se Pot Traduce)Vreau Sa Fac Video Sa Fie Inn Romana Ca Am Gasit Un Video Interesant Si Vreau Sa Inteleg Ce Spune. Funda PS:Nu Vreau Rasp De Genu,, Invata Engleza" Ca Le Raportez Si Dau Voturi Cu Stupid Si Nefolositor

2 răspunsuri:
| ndc a răspuns:

1) Nu poti. Eventual daca are subtitrare pe OpenSubtitles sau prin CC, sau daca folosesti CC-ul automat, care *incearca* sa inteleaga ce se vorbeste in video si trece aia prin Google Translate (citeste: probabil nu o sa aiba niciun sens).
2) Invata engleza. Serios. O sa-ti foloseasca mai mult decat ti-ai putea inchipui.
3) Nu poti sa votezi raspunsul asta ca stupid/nefolositor sau sa-l raportezi.
4) Chiar daca astepti pana devii utilizator senior, a) de un vot de stupid/nefolositor nu-mi pasa si b) niciun mod nu o sa aiba motiv sa-mi dea intrebarea jos daca o raportezi.
5) Nu Mai Capitaliza Fiecare Cuvant, Arata De Parca Ai Incerca Sa-Mi Vinzi Produse Dubioase Prin Internet.

Răspuns utilizator avertizat